Kontakt

Ta kontakt med oss!

Kontaktinformasjon

+47 51 74 10 40

post@taumek.no

Våre ansatte

Einar Moen

Daglig leder
+47 414 64 885einar@taumek.no

Leif Ove Voster

Økonomi- og administrasjonsansvarlig
+47 982 06 277leif@taumek.no

Nils Ove Staurland

Produksjonsleder
+47 476 46 023nils.ove@taumek.no

Liliana Montemayor Gundersen

Økonomi og administrasjon
+47 905 87 786liliana@taumek.no

Joar Ramsfjell

Ingeniør / konstruktør
+47-915-73-150joar@taumek.no

Ole Moen

Produksjon / programmering
+47 454 14 192ole@taumek.no

Mihai Tofan

Senior Design Engineer
+47 403 81 148mihai@taumek.no

Send oss en melding

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form