Kontakt

Ta kontakt med oss!

Kontaktinformasjon

+47 51 74 10 40

post@taumek.no

Våre ansatte

Einar Moen

daglig leder

+47 414 64 885
einar@taumek.no

Leif Ove Voster

økonomi- og administrasjonsansvarlig

+47 982 06 277
leif@taumek.no

Nils Ove Staurland

produksjonsleder

+47 476 46 023
nils.ove@taumek.no

Liliana Montemayor Gundersen

økonomi og administrasjon

+47 905 87 786
liliana@taumek.no

Joar Ramsfjell

ingeniør / konstruktør

+47-915-73-150
joar@taumek.no

Ole Moen

produksjon / programmering

+47 454 14 192
ole@taumek.no

Mihai Tofan

senior design engineer

+47 403 81 148
mihai@taumek.no

Her legger du til nytt navn osv.

senior design engineer

+47 403 81 148
mihai@taumek.no

Send oss en melding

Vi har spesialisert oss på utvikling, design og produksjon av ulike konstruksjoner i stål. Produktspekteret strekker seg fra grovere konstruksjoner til finere konstruksjoner med hydraulikk, elektronikk og mekanikk. I tillegg har vi bred kompetanse på utstyr og slitestål til bergverksindustri.